Od 10.12.2017 obowiązuje nowy rozkład jazdy pociągów.

Poza godzinami odjazdów zmieniła się jeszcze inna ważna kwestia - od teraz nasza miejscowość obsługuje dwóch przewoźników: PKP SKM w Trójmieście Sp. z o.o. oraz Przewozy Regionalne. Wiąże się to z koniecznością zwracania uwagi na jaki pociąg posiadamy bilet!

Jak inforumje PKP SKM: od dnia 10.12.2017 r. do 10.01.2018 r. na odcinku Lębork - Gdynia Główna - Lębork w pociągach Spółki Przewozy Regionalne będą honorowane bilety okresowe Spółki PKP SKM. Honorowanie dotyczy biletów, miesięcznych, kwartalnych i sieciowych według taryfy normalnej i z ulgą ustawową, zakupionych od/do stacji znajdujących się na odcinku Lębork - Gościcino Wejherowskie.

Prosimy o rozpowszechnienie tej informacji, ponieważ z pewnością będzie to znaczne utrudnienie dla wielu osób. Mamy nadzieję, że do 10.01 Urząd Marszałkowski uporządkuje ten temat i wzajemne honorowanie biletów pozostanie zachowane. W przeciwnym wypadku osoby dojeżdżające do szkół i pracy kupując bilety okresowe będę zmuszone korzystać tylko z jednego przewoźnika a więc stracą znaczną część połączeń lub do zakupu dwóch biletów!