Gazyfikacja Strzebielina zakończona! Mieszkańcy Strzebielina mogą przyłączać się do sieci gazowej i odbierać gaz ziemny.

G.EN. Operator Sp. z o.o., operator systemu dystrybucyjnego, informuje, że zakończono inwestycję dotyczącą gazyfikacji Strzebielina. Wybudowane zostało prawie 15 km gazociągu średniego ciśnienia PE, którym już we wrześniu popłynie gaz ziemny.

Gazyfikacja regionu istotnie wpłynie na komfort życia mieszkańców, a także zwiększy potencjał rozwoju gospodarczego gminy.

Gaz ziemny jest paliwem wydobywanym i przesyłanym w sposób bezpieczny dla środowiska i otoczenia, a przede wszystkim nie powoduje smogu. Korzystanie z gazu ziemnego do celów grzewczych pozwala wyeliminować nieekologiczne źródła ciepła, a tym samym poprawić jakość powietrza, co się doskonale wpisuje w trendy ekoturystyki i zwiększy walory turystyczne już atrakcyjnego regionu.

Zaletą gazu ziemnego jako źródła energii są nieprzerwane i pewne dostawy, co jest problematyczne w przypadku innych źródeł ciepła, a nad bezpieczeństwem sieci gazowej stale czuwa wykwalifikowana kadra pogotowia gazowego dostępna 24/7.

Odbiorcy gazu ziemnego mają zapewnioną elastyczność w zarządzaniu swoim zużyciem i dokonują płatności tylko za rzeczywisty pobór gazu. Nie muszą obciążać swoich finansów wysokim jednorazowym kosztem opału, bo nie kupują gazu na zapas.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich mieszkańców Strzebielina, którzy chcą:

  • pozbyć się kłopotu z zamawianiem opału
  • wygospodarować dodatkowe miejsce w domu, likwidując skład opału
  • cieszyć się komfortem i czystym domem
  • spać spokojnie, bez obawy o bezpieczeństwo
  • podgrzewać wodę użytkową w lecie bez potrzeby palenia w piecu
  • żyć ekologicznie, bez smogu, przyjaźnie dla środowiska

G.EN. Operator zapewnia doradztwo w tematyce ogrzewania i wyboru najbardziej optymalnego źródła ciepła. Pomożemy w załatwieniu formalności związanych z przyłączeniem gazu ziemnego oraz przedstawimy możliwości skorzystania z dofinansowania z programu „Czyste powietrze”.

Kontakt dla mieszkańców Strzebielina zainteresowanych przyłączeniem gazu ziemnego:

G.EN. Operator Sp. z o.o.

Oddział w Pucku

tel. +48 58 673 24 35

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.